Відділ виховної роботи та позашкiльної освiти КНЗ КОР «КОІПОПК»
![]() | ![]() |
---|---|
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
![]() |
Основні напрями дiяльностi відділу виховної роботи та позашкільної освіти:
1. Визначення стратегічних напрямів розвитку регіональної системи позашкільної освіти з метою реалізації державної політики у сфері позашкільної освіти та виховання.
2. Моніторинг якості управлінської, методичної та освітньої діяльностія закладів позашкільної освіти Київщини.
3. Розроблення, апробація та упровадження інноваційних технологій освітньої діяльності, їх програмного і навчально-методичного забезпечення.
4. Організація та проведення курсів освітньої діяльності підвищення фахової кваліфікації керівників і педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Київщини.
5. Організація та проведення семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій, майстер-класів, тренінгів з актуальних питань позашкільної освіти та виховання.
6. Науково-методичний супровід діяльності лабораторії позашкільного виховання та розвитку інституту, обласних професійних спільнот (педагогічних студій, шкіл передового педагогічного досвіду, опорних закладів освіти).
8. Робота постійно діючих консультаційних пунктів з актуальних проблем організації навчально-виховного процесу, управлінської діяльності та науково-методичної роботи у закладах позашкільної освіти.
9. Участь в організації й проведенні обласних конкурсів фахової майстерності для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти («Джерело творчості», рукописів навчальної літератури, Веб-сайтів тощо).
10. Вивчення, узагальнення та популяризація кращих практик управлінської, науково-методичної та освітньої діяльності у закладах позашкільної освіти Київщини.
11. Експертна оцінка науково-методичних, навчально-методичних розробок з позашкільної освіти та виховання, їх рецензування й представлення на засіданнях науково-методичної ради інституту.
12. Видавнича діяльність з актуальних питань позашкільної освіти та виховання.
13. Формування та розвиток інформаційно-освітнього середовища регіональної системи позашкільної освіти (функціонування віртуального кабінету позашкільної освіти, створення електронних освітніх ресурсів).
14. Соціальне партнерство та творча співпраця з науково-дослідними й науково-методичними установами (лабораторією позашкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти МОН України тощо).